קצת עליי. ולא מעט גם עליכם...

חברת talk about מתמחה בבניית אסטרטגיה דיגיטלית מכוונת ביצועים תוך חיבור בין עולמות וערוצי השיווק השונים באינטרנט, לרבות מנועי חיפוש ורשתות חברתיות.

עכשיו כשכולנו עמוק בעידן הדיגיטל, תחום השיווק משתנה ומתעדכן ללא הרף ובקצב מסחרר. אנו עם אצבע על הדופק ומעורים בכל החידושים והטריקים העכשוויים, על מנת שתקציב השיווק שלכם ינוצל בצורה אופטימלית ויביא אתכם להגשמת הצלחתכם.

אנו מנהלים את מפת הדרכים עבור המותג שלכם החל משלב הפיתוח דרך שלב המכירה, הרחבת הקהל והגדלת הפוטנציאל.

שיפור מתמיד וחדשנות הם עיקרון מנחה עבורנו. אנחנו עובדים עם שיטות המדידה החדשניות ביותר ושואפים לשיפור מתמיד של ביצועי הקמפיינים שלנו, אבל ביננו, מה שבאמת עושה את ההבדל הוא היחס האישי.

אני ליאת קדוש – איתי אתם מדברים ואני פה עבורכם, על מנת להגשים את המטרות שלכם.

הלקוחות שלי מעריכים את היעילות בבנית אסטרטגיה לפרסום בדיגיטל, ומוכנים לתת לי להוביל ולבנות עבורם את אסטרטגיית השיווק הנכונה ביותר והכדאית עבורם.
אני שחקנית נשמה – ונותנת 100% מעצמי לכל לקוח ולקוחה.

שיווק ופרסום לעסקים שרוצים להצליח.

יש לכם יעדים ברורים בראש אבל אתם מתקשים להגדיר את הדרך להגיע אליהם.

יש לכם מוצר טוב ומוכר, אבל אתם לא יודעים איך להניע אותו.

אתם יודעים לאן אתם שואפים להגיע אבל צריכים הכוונה ודחיפה שיובילו את העסק קדימה לשלבים הבאים.

ובכן, הגעתם למקום הנכון.

מבחינתי, שיתוף פעולה של הלקוח במסע הפרסום הוא המפתח להצלחה. כשאתה עסק כל מה שאתה רוצה הוא שהשירות שתקבל יהיה מקצועי, ידחוף, יכניס תנועה ויעזור לך להיות ממוקד בעשייה שלך.

ראשית, אני מדייקת איתכם את ההבנה שפרסום מאגד בתוכו את השיווק, ולכן אין דרך להתחיל קמפיין ללא בניית אסטרטגיה – וזה אומר שקלול של פרמטרים מרובים: הבנת המוצר והשוק שלו, מסרים, תוכן ויזואלי, נציגי מכירות, חווית אתר ועוד.

אני מאמינה גדולה בשקיפות ולפיכך כבר בתחילת העבודה עוד לפני הקמפיין אני מבצעת ניתוח שוק ומציגה בפניכם נתונים ואופציות שיעזרו לנו, יחד אתכם, לקבל החלטה.

שיתוף פעולה פורה של כל הצדדים, מאפשר לכם לדעת בכל רגע נתון מה אנו עושים עבורכם, לדייק את היעדים ולהשיג אותם.

הלקוחות שלי מרגישים כשמקשיבים להם.

הגיע הזמן להראות את המותג שלכם לעולם.

שיווק עסקים באינטרנט עם חברה שמבינה דיגיטל ופרסום talkabout