קצת עלינו

צוות talk about מנהל ומניע תהליכי שיווק דיגיטליים ממשרדינו הממוקם במושב ניר צבי. האווירה הפסטורלית והשקט סביב תורמים רבות ליכולת המיקוד שלנו בהצלחה שלכם.

אנחנו מצויים בלמידה ובהתפתחות מתמדת בתחום השיווק, המשתנה ללא הרף בקצב מסחרר, כדי שתקציב השיווק שלכם ינוצל בצורה אופטימלית ויביא אתכם להגשמת הצלחתכם.

חברת talk about מתמחה בבניית אסטרטגיה דיגיטלית מכוונת ביצועים תוך חיבור בין עולמות וערוצי השיווק באינטרנט, לרבות מנועי חיפוש ורשתות חברתיות.

אנו מנהלים את מפת הדרכים עבור המותג שלכם משלב הפיתוח דרך שלב המכירה אל שלב הרחבת הקהל והגדלת הפוטנציאל.

שיפור מתמיד וחדשנות הם נר לרגלינו. אנחנו עובדים עם שיטות המדידה החדשניות ביותר ושואפים לשיפור מתמיד של ביצועי הקמפיינים שלנו.

נשמח להעניק לכם את השירותים הבאים:

• SEO – Search Engine Optimization – אופטימיזציה וקידום אתרים אורגני וממומן בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים.
• SMO- Social Media Optimization – שיווק ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם.
• PPC- Pay Per Click- קמפיינים איכותיים ממוקדי מכירה, המכוונים לקהל מדויק באמצעות הטכנולוגיות החדשות ביותר, ואף מרחיבים את תפוצתכם לפלחי שוק נוספים.
• בנייה וניהול צ'אטבוט (ChatBot) ליצירת לידים חדשים .
• ליווי, תכנון ובניית חומרים שיווקיים המותאמים לערוצי השיווק הרלוונטיים לרבות כתיבת תכנים ועיצוב גרפי.

אנחנו כאן לצעוד אתכם יד ביד בתוך סבך הטכנולוגיות השיווקיות, ולהוביל אתכם אל ההצלחה המיוחלת.

ובנימה אישית, מליאת קדוש, הבעלים המייסדת של TalkAbout

אני בת 42, אם לשניים, בוגרת לימודי עיצוב תעשייתי ב"אסכולה- מימד". משנת 2005 עבדתי כמנהלת שיווק, הן באופן עצמאי והן כשכירה.

כאשר נחשפתי לשיווק האינטרנטי גיליתי את עצמי מחדש. אני אדם עם אנרגיה גבוהה, אוהבת חדשנות, שינויים, אתגרים, מקוריות ויצירה. עולם השיווק הטכנולוגי נתן לי כל מה שיכולתי לבקש מעבודת חלומותיי.

לא משנה מה אני עושה, אני תמיד עושה את זה עם כל הלב, עד הסוף, בלי לעגל פינות. לכן צללתי לעולם השיווק הדיגיטלי, הסתערתי על כל ידע שקיים בתחום, ומאז עברתי, ואני עדיין עוברת, אינספור השתלמויות וקורסים, כדי תמיד להיות בפסגת הידע העכשווי עבור לקוחותיי.

חוץ מלעבוד, אני אוהבת לטייל בטבע, לעסוק בספורט, או לשבת על הצוק וליהנות מהנוף.

אני חברותית ואוהבת להיות ולעבוד עם אנשים. בעבודה אתכם אני אוהבת לעבוד בשיתוף פעולה, יד ביד. העסק שלכם הוא העסק שלי, וההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי. אני שואפת להצלחה יחד אתכם ומלווה אתכם באופן אישי וחם.

מצפה מאד לעבודה משותפת ופורייה 🙂
ליאת קדוש

שיווק עסקים באינטרנט עם חברה שמבינה דיגיטל ופרסום talkabout