פרסום המותג
בפייסבוק

שיווק אורגני וממומן בפייסבוק

שיווק המותג שלך בפייסבוק

הרשת החברתית משמשת ליצירת קשר ישיר עם הלקוחות שלך ולחיזוק החברה כמותג.

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר בישראל ובעולם. היא מגוונת ונכונה למרבית העסקים מכל התחומים.

מרבית הלקוחות שלנו מחפשים מוצרים/פתרונות במנוע החיפוש של גוגל או פייסבוק. ומנצלים את האפשרות ליצירת קשר ישיר עם בית העסק ,דרך הסלולרי או המחשב האישי.

היתרונות לעסקים ברורים, חשיפה מקסימלית ומיידית, הן לקהלים חדשים קרי צרכנים פוטנציאליים, הפייסבוק הוא היכולת שלנו לחשוף המון אינפורמציה על העסק שלנו לקהל חדש שלא מכיר אותנו, וגם לקהל הלקוחות הקיים, בצורה אורגנית וגם דרך קידום במערכת הפרסום של פייסבוק.

מומלץ שהקידום יתמוך בפעילות שנבצע בעמוד העסקי שלנו, בו נעלה פוסטים הכוללים גם תשובות לשאלות, תחושות ומחשבות, בהם הלקוח שלנו לא יתקל בשיטוט רגיל באתר שלנו.

האפשרות לייצר סרטוני "אונליין", לשאול שאלות ולהעלות הצעות וגם לקבל שיתוף פעולה מהצד השני. מהווה יתרון עצום. מאפשר לנו לבנות אסטרטגיה נכונה לפעולות שיווקיות עתידיות. להבין ולהכיר יותר לעומק את הקהל שלנו וגם להבין אם הצרכים שלו משתנים.

יתרון נוסף, הוא בשיתוף הלקוח שלנו בעולם הפנימי שלנו, לא רק לנסות לשווק ולפרסם לו. אלא לעזור לו לבחור "בנו" בכך שהוא מזדהה ו/או מתחבר אלינו, לזהות שלנו.

פוסט הוא לא רק הטקסט הוא גם בחירת התמונה, כל תמונה נוגעת ובכל אדם באופן לגמרי אחר, לכן, היא חייבת להיות קשורה לטקסט, "תמונה שווה אלף מילים".

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת להגיע לקהלים חדשים וממוקדים כל הזמן.

ישנם עסקים הפונים לקהלים רבים, כך הם יכולים לייעד לכל קהל מודעה אחרת ואפילו מספר מודעות ולבדוק את  הרלוונטית עבורם בלבד ויחסית לשיווק ברשת, במחיר טוב.

אחרי שנים של עבודה עם בעלי עסקים מתחומים רבים, אני מציעה לכם להיות שותפים פעילים בשיווק המותג שלכם בפלטפורמות השונות של פייסבוק. ההבנה שעבודה משותפת היא הדבר הטוב ביותר עבור העסק שלכם, יכולה להניע את המתעניין הפוטנצאלי להפוך לקוח.

מצפים לעבודה פורה ומשותפת
ליאת וצוות talk about

גם אני רוצה שידברו עלי ברשת!