they Talk about

לקוחות ממליצים

יפעת אברמסון
יפעת אברמסון@yifat.studio.a
קרא עוד
ליאת היקרה

שמחה שיצא לנו להפגש פנים אל פנים, אבל אני מרגישה שאת חלק חשוב מהגדילה של העסק שלי. מהרגע שהתחלנו לעבוד ביחד, הרגשתי שאת מבינה אותי ואת הראש שלי, את יודעת לכוון וגבוה ותמיד עם יד על הדופק. זה בדיוק מה שאני אוהבת בעבודה שלנו ביחד - הכל זורם מדויק, בהנאה ובקלות. ואכן העסק שלי מגיע לגבהים חדשים ולך יש חלק גדול בזה!

תודה שאת שם בשבילי
אוהבת
יפעת
ולארי קרביץ
ולארי קרביץ@Valery Kravitz
קרא עוד
ליאת היקרה!

הצלחה של העסק תלויה ממספר דברים וראשון הוא - אנשים. אני שמח שהתחלנו לעבוד יחד על הפרוייקט אני מרגיש שסוף סוף מקשיבים לי ויורדים לסוף דעתי ממש. שילוב של מקצוענות, אחריות, אכפתיות מלקוח, רמה אישית מאוד גבוהה - יש בך הכול! תמשיכי כך. בטוח שנעשה פרוייקטים נוספים יחד.

שלך,
ולרי קרביץ, מנכ"ל
Surrogate
Israclinc
אסף חמץ
אסף חמץ@Assaf Chemetz
קרא עוד
נתי מור
נתי מור@איפור ותסרוקות לנשים עסוקות
קרא עוד
רני אלוש
רני אלוש@דרורן פרקט ועץ
קרא עוד
ליאת עובדת עם דרורן עץ ופרקט ממרץ 2016, ליאת בנתה את האתר מחדש ועוסקת גם בקידומו וכן מטפלת גם בנושא הפייסבוק של החברה.

ליאת הינה מקצועית ויסודית בעבודתה, מכירה היטב את המטריה. בהיותה עקשנית ומסורה לעבודתה ,ליאת אינה מוותרת לי ולשאר עובדי החברה וכל הזמן מניעה אותנו לפעולה בכל הנושאים הקשורים לתחום עיסוקה. מבחינת יחסי אנוש נעים לעבוד מולה בעלת מזג נעים וחיוך גדול

ממליץ בחום
רני אלוש
אבי משה סגל
אבי משה סגל@AviMosheSegal
קרא עוד
ליאת היא מנהלת/יועצת המדיה החברתית שלי בעיסוקי כמדריך סיורים אורבניים.

מתקיים בה שילוב מיוחד במינו בין אישיות לבבית ומאירת פנים לסובבים אותה ובכלל זה ללקוח שמולה, לבין חדות מחשבה ומהירות פעולה ותגובה מהסוג שמביא לתוצאות. את דעתה היא תמיד מבטאת בשיח שבינינו וכך גם מתהווה דיאלוג אמיתי וביקורתי סביב הנושאים שעל סדר היום המשותף, אשר תורם לקידומם של אותם הנושאים החשובים לי כלקוח של ליאת. ניכר בה בליאת שהיא מביאה איתה מעולמה לשולחן העבודה הדיגיטלי הרבה אמפטיה ואיכפתיות שהם אינם בהכרח מרכיבי העולם הדיגיטלי!

אבי משה-סגל,
מדריך סיורים ואוצר
שרה מעיין
שרה מעיין@SarahsHerbalTea
קרא עוד
שרה מעיין מ"התה של שרה"

ברצוני לציין שליאת מקדמת את האתר שלי ואת הפייסבוק שלי כבר שנתיים. השירות שלה מקצועי,ממוקד מטרה,ליאת יורדת לפרטים,לא מוותרת לעצמה ולא ללקוחותיה,ליאת לקחה את האתר שלי שהיה בחיתוליו וקידמה אותו למקום טוב בקידום אורגני,הפייסבוק שלי היה פייסבוק לא קיים ליאת סייעה ולימדה אותי ואת הצוות שלי כיצד לקדם אותו נכון. את עבודתה ושקדנותה ליאת מבצעת בשקט ושלווה שמאפיינים את אופיה הנוח, ליאת אדם אדיב, חכם שכייף ללמוד ממנו ולהעזר בו. לליאת מעבר למקצועיותה יש לב רחב. תודה תודה לך ליאת על הסיוע, המקצועיות ,ההדרכה והתמיכה לאורך כל השנתיים שעבדנו ביחד.

בהערכה ובתודה
שרה מעיין
מנכ"לית התה של שרה
קרן ושרית הנתיב לביטוח
קרן ושרית הנתיב לביטוח@kerenvsarit
קרא עוד
ממליצות בחום על ליאת.

שירות מעולה, תמיד יש עם מי לדבר...

מקצועית ויצירתית.

מקבלות תגובות מעולות על הדף העסקי בכול מקום אליו מגיעות.

וזו משימה לא פשוטה לקחת נושא לא הכי מעניין כמו ביטוח ולעניין אנשים.

קרן ושרית

הנתיב סוכונת לביטוח בע"מ
ליאור מור אלון
ליאור מור אלון@יזמת אופנה וסטיילינג
קרא עוד
ליאת היא מתנה. נקודה.
היא שקט וידיעה שיש מי שמנווט בביטחה את הספינה שנקראית פייסבוק.
בעלי עסקים שעובדים בתקציבים קטנים ומוגבלים צריכים תוצאות במסגרת האפשרויות שלהם. רובם טועים לחשוב שלתפעל בעצמם מערכת שמתעדכנת כל שני וחמישי חוסך להם כסף ההיפך הוא הנכון, הם שורפים כסף בלי תוצאות אפקטיביות וטוענים שפייסבוק לא עובד.
נכון שצריך להבין ולדעת כדי לדעת מה לדרוש ואיך למדוד תוצאות בעבודה עם איש המקצוע הנכון.זה בדיוק המקום של ליאתי.
לקחת תקציב של עסק קטן בכל סדר גודל ולמקסם לו תוצאות.
הדיוק בקהלים הוא אקוטי לעסק קטן עם תחתית ברורה של חבית וליאת יורדת לדקויות, נכנסת וצוללת לעומק בהבנת העסק. הקהלים שהיא בנתה לי מהר מאד הוכיחו את עצמם, אם ברמת איכות המצטרפות לעמוד ואם בכמות הלידים האיכותיים והרלוונטיים ביותר לפעילויות העסקיות השונות שלי.
היא קשובה, אדיבה, נדיבה בכל ההיבטים זמן, ידע אפילו מלמדת אותי כדי שאשחרר קצת, מה זה לא קורה.
לעבוד איתה זה שקט לדעת שיש מי שמחזיק מושכות מהודקות עם אכפתיות אמיתית, דאגה והקשבה לדברים הכי קטנים בסבלנות וסובלנות גם לאותה שאלה בפעם העשירית.
ליאתי את אלופה אמיתית, מלכת פייסבוק מופלאה ואין לך ברירה את ואני זה ל- long run
ליאור
ענבל אדל
ענבל אדל@Fynbos Florals
קרא עוד
ליאת אהובה ויקרה,
התחלנו לעבוד ביחד לפני כמה חודשים, וראשית אני רוצה לומר כמה כיף ונעים לעבוד איתך.
את זריזה, חכמה, ובאמת איכפת לך.
בחורה שמבינה עניין. בתוך זמן קצר מצאת ודייקת לי קהל מתאים לפרסום הנישה שלי, תוך עדכון מתמיד עד לתוצאה הרצויה. לא הפסקת לכוון את הנתונים עד שהיית מרוצה בעצמך. וגם חידשת לי במקצועיות עד כמה ניתן להפיק דיוק מהפרסום הממומן. פרפקציוניסטית לטעמי:)

מיוזמתך את שולחת משימות לביצוע והמלצות. זה לא מובן מאליו.
לא צריך להזכיר לך לחדש פרסום או לשלוח תזכורות. את לגמרי בעניינים. אין צורך אפילו לעדכן אותך שהעליתי פוסט חדש. הכל את רואה.

בקיצור, תענוג. תודה ליאתי על הכל, מאחלת המשך עבודה מוצלח ומהנה,
נשיקות,
ענבל
רז גימפל
רז גימפל@Toolz - ארגז כלים דיגיטלי
קרא עוד
קחו את ליאת לעבוד איתכם.
שתקדם אתכם, שתשווק אתכם, שתייעץ לכם, שתלווה אתכם.

נותני שירותים טובים תמצאו בכל מקום. אבל ליאת, היא שותפה למסע. היא נותנת שירות מדהימה. בנאדם. כזה שאפשר לצחוק ולדבר איתו, ומהצד השני להתייעץ ולעבוד יחד, בצורה המקצועית ביותר.
ליאת נותנת לי שירות יוצא דופן של קידום אורגני. בגלל שהמוצר שלי חדשני וייחודי, אני מקבל שירות שהוא לא קונבציונלי (בלשון המעטה).
היא מתכננת ומתווה עבורי את הדרך והאסטרטגיה במנוע החיפוש. ומעבר לעבודה ה"תכלסית שלה" היא נותנת את כל הלב והנשמה. מסתכלת קרוב קרוב על הפרטים הקטנים, ורחוק רחוק אל הדברים הגדולים. היא מייעצת, היא מתעקשת, לוחצת ונלחמת עד שהכל מדוייק ומתוקתק, מארץ המדוייקים והמתוקתקים.

תעשו טובה, תפסיקו לחפש.
קחו את ליאת לעבוד איתכם, תקבלו שותפה אמיתית, שרוצה שתצליחו, יותר ממה שאתם רוצים להצליח בעצמכם.
תודה ליאת ♥
אורית יצחק
אורית יצחק@Beauty Therapy
קרא עוד
כבר הרבה זמן אני מחפשת את הדרך הנכונה לקדם את עצמי ברשתות החברתיות.

כשפגשתי את ליאת ידעתי שהיא האדם הנכון עבורי.
ליאת לא רק מקדמת את העסק. היא ניכנסת פנימה , חוקרת, בודקת, והכי חשוב פתוחה ובודקת את הניואנסים הדקים . בחביבות, חיוך ומלא אהבה היא מתמסרת ודואגת להצלחה של כל פוסט או קמפיין שהיא מקדמת עבורי.

ליאתוש, את הרבה יותר ממה שנחוץ, את מאירה לי, מעירה אותי, נותנת לי בראש שצריך ואני ממליצה בחום רב לכל בעל עסק לעבוד איתך♥️💜♥️💜♥️
גיל אשוח
גיל אשוח@gil ashuah
קרא עוד
ליאת וציוותה שירתו את תרמלייף בנאמנות למשך 5 שנים תוך הישגים מרשימים, נאמנות אין קץ למקצועיות ולמותג, גם כאשר לא הבנו את הצרכים והבעיות.

בסבלנות, עיקשות ונחישות הובילה אותנו ליאת, לעיתים על אפינו וחמתינו, להישגים מרשימים. על כך נשארנו נאמנים כל הדרך ונמשיך לעבוד עם ליאת בכל יזמה ופעילות עתידית.

שמח שנפגשנו.
גיל אשוח
דיויד דגן
דיויד דגן@David Dagan
קרא עוד
ליאת עושה בשביל העסק שלנו פלאים ממליץ בחום 🔥🔥

דיויד דגן
הקודם
הבא

דברו גם עלי ברשת!